Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny

Japonské panelové stěny jsou velmi originálním typem látkového stínění. Veliké posuvné panely z pevně vypnuté látky jsou ideálním prostředkem pro vytvoření individuálního a velmi vkusného doplňku pro váš interiér. Díky velice pestré nabídce od STRMAT můžete panelové stěny snadno sladit se zbytkem vašeho interiéru a využít hry barev a vzorů k jeho oživení. Japonské stěny jsou ideálním řešením pro veliká okna či prosklená průčelí domu. Díky jejich vlastnostem, snadné manipulaci a údržbě jsou i perfektním prostředkem pro předělení interiéru či zakrytí části místnosti.

Designový prvek

Japonské stěny od STRMAT vám dávají veliký prostor k projevení vlastní kreativity, čímž docílíte jedinečného vzhledu vašeho interiéru. Vybrat si u nás můžete z nejrůznějších látek a barev. Od světlých odstínů, přes velmi sytá barevná provedení až po tmavé a zatemňující látky. Látky mohou být zdobeny nejrůznějšími vzory a liniemi či grafikou, které jsou vhodné do nejrůznějších pokojů a to od kuchyní až po dětské pokoje. Látky na jednotlivé panely můžete navíc střídat a vytvořit tak zajímavou kombinaci a opticky nejednolitou plochu. Vysoká kvalita použitých textilií výrobce Climax zajišťuje dlouholetou barevnou stálost a snadnou údržbu.

Kam se japonské stěny hodí?

Přímo perfektně japonské posuvné stěny zapadnou do velkoplošných oken a prosklených průčelí. Zvládnou hravě zastínit plochy až do 16 m2 a v jednom profilu může být uchyceno až pět panelů o šířce 50-150 centimetrů. Díky jednoduché manipulaci s panely můžete snadno maximalizovat svůj kontakt s okolím a nebo si naopak dopřát klid a soukromí. Panely lze nechávat i částečně překryté, čímž vytvoříte zajímavou hru světel a barev. Pokaždé tak můžete vytvořit trochu nevšední dojem a oživit váš interiér.

Nad japonskými stěnami nemusíte přemýšlet jen jako nad stínící technikou k oknům, ale také jako nad designovým prvkem a doplňkem interiéru. Panelové stěny jsou také tím nejlepším prostředkem k vytvoření předělů v místnosti. Navíc s trochou fantazie mohou skvěle zakrýt vaše stěny s policemi či knihovnami a tím je elegantně ochránit před světlem a prachem.

Konstrukce a ukotvení

Japonské posuvné stěny jsou velice přizpůsobivé a s profesionální montáží od STRMAT je lze umístit téměř kamkoliv. Posuvné stěny lze ukotvit přímo k oknům nebo na podél celé délky stěny s okny. Lze je také ukotvit přesně dle vašich potřeb na stěnu nebo na strop kdekoliv v interiéru. V jednom pojezdovém profilu můžete mít až pět panelů o šířce 50-150 centimetrů. Minimální šířka panelové stěny je 100 centimetrů, přičemž maximální šířka je až 560 cm a výška 400 cm. Díky tomu můžete jedním pojezdovým profilem spolehlivě zakrýt plochu až o rozloze 16 m2.

.

Ovládání japonských stěn

Klasicky lze japonské stěny posouvat ručně tahem za jednotlivé panely a nastavit si je tak dle vlastních představ. Od STRMAT si však můžete k japonským stěnám zvolit hned z několika dalších řešení ovládání. Ruční ovládání lze vylepšit o drobného pomocníka ve formě magnetu. Stylový magnet jednoduše připneme k panelu a uchopením za něj ochráníte látku vašich panelů před zašpiněním. Další speciální variantou manuálního ovládání je pomocí šňůry, kdy jednoduchým tahem panely vysouváme či stahujeme. Specialitou naší nabídky pro náročné zákazníky je motorické dálkové ovládání, které vám umožní komfortně a jednoduše nastavovat panely pomocí ovladače.

Zaměření zdarma

S posuvnými stěnami od STRMAT máte nárok na zaměření zdarma. Získejte špičkové panelové stěny přesn na míru.

Záruka 5 let

Pevně si stojíme za kvalitou námi poskytované stínící techniky a proto na ni od nás získáte záruku až na 5 let!

Kvalitní česká výroba

Tento produkt patří mezi špičkové výrobky Climax, které vás překvapí spolehlivostí, zpracováním i širokým výběrem.